Buldburg

🗺️ Kwadratterra wyróżnia się zwłaszcza swoją rozległą przepiękną 🏙️ stolicą - Buldburgiem. Tutaj 🖥️ prezentujemy poszczególne dzielnice tego znamienitego miasta, wraz z 🎆 atrakcjami jakie możecie tam 💎 napotkać.


🏙️ Stare Miasto

👑 Burmistrz: Rada Miasta Buldburg

💠 Klejnot w 👑 koronie Królestwa. Światowa stolica 🪙 handlu i 🎡 rozrywki. Miejsce podróży wielu i szansa na lepszy los. Jest tutaj mnóstwo zabytków takich jak 🏠 Biały Dom, Stary Ratusz, 🗼 Strażnica czy liczne kolorowe 🏠 kamienice. Jest tutaj mnóstwo 🛒 sklepów, w których znajdzie się niemal wszystko, czego tylko możesz potrzebować.

🤝 Jedność

👑 Burmistrz: Brak

Nazwa 🏙️ dzielnicy wzięła się z potrzeby uhonorowania ↕️połączenia Dogville i Buldburga. Znajduje się tutaj ⚓ Port Buldburga, w którym cumują ⛵ statki żaglowe przewodzące 📦 towary oraz 👨 pasażerów. Oprócz tego jest tutaj sporo działek mieszkalnych, które tylko czekają na nowych lokatorów! Jeżeli nie przeszkadza Ci zapach 🐟 ryb, śmiało, zamieszkaj tutaj!

🐶 Dogville

👑 Burmistrz: Brak

Kiedyś stanowiło osobne 🏙️ miasto, ale obecnie jest dzielnicą Buldburga. Posiada unikalną zabudowę oraz zabytkowy ceglany budynek, zwany też 🧱 Ceglakiem. W środku znajdziecie rozmaite sklepy oraz aptekę.

💎 Ashai

👑 Burmistrz: Brak

Znajduje się tutaj działające 📺 kino oraz podziemne 🏙️ miasto. Jest tutaj też 🏰 piękny zamek z niesamowitym 🌉 mostem do niego prowadzącym. Na uwagę zasługuje również ⚔️Koloseum, w którym co jakiś czas odbywają się 💪 walki PvP.

🏰 Twierdzowo

👑 Burmistrz: KolosusPL

🏰 Twierdzowa to kraina 🏔️ gór i zamków. Niezwykłe miejsce, które musisz odwiedzić! Przekonaj się o niesamowitym klimacie, jaki tutaj panuje. A być może nawet tutaj zamieszkasz? Kto wie!

🪙 Targowo

👑 Burmistrz: Brak

🏙️ Dzielnica pełna kolorów i tętniąca życiem. Znajduje się tam 🛒 targowisko oraz ⚔️Arena w Buldburgu. Oprócz tego zapraszamy również do 🌲 Leśniczówki, w której znajdziesz wszystkie rodzaje 🌴 drzew gotowych do 🪓 wycięcia.

🏙️ Osada NKGJ

👑 Burmistrz: Barti

Osada należąca do 💪 Koterii NKGJ, ale dostępna do 🏠 zamieszkania dla wszystkich 🙋 chętnych. 🏞️ Malownicza okolica wraz z działkami do 🪙 wynajęcia. Bliskość Śródmieścia dodatkowo zwiększa wartość tego rejonu.

🌹 Makowo

👑 Burmistrz: MakkarPL

Bardzo 🫖 spokojna okolica. Pozwala odpocząć na łonie 🍁 natury. Jedna z nowszych 🏙️ dzielnic Buldburga. Dużo wolnych działek czeka na swoich 👨 lokatorów. Radzimy bacznie 🔍 przyglądać się rozwojowi tej 🏙️ dzielnicy i zarezerwować działki, póki jeszcze są wolne! 😃

🐁 Mysolkowo

👑 Burmistrz: Brak

Nazwa 🏙️ dzielnicy pochodzi od gracza Mikiego. 🏙️ Dzielnica znajduje się dopiero w fazie 👷‍♂️budowy. Póki co znajduje się tutaj 🚇 stacja metra, dzięki której szybko dostaniesz się tutaj z innych rejonów.

🐻‍❄ Zwierzyniec

👑 Burmistrz: Bartello_SSE

W tej 🏙️ dzielnicy znajduje się 🐕 ZOO z unikalnymi zwierzętami. Odwiedź je i poznaj wszystkie 🐈 zwierzęta naszego 🌐 świata. Oprócz tego, możesz odwiedzić 🐎 konny Tor Wyścigowy i wziąć udział w 🏁 wyścigu!

👮‍♂️Sołtysowo

👑 Burmistrz: Brak

🏙️ Dzielnica głównie z działkami dla nowych 👨 graczy. Bardzo dobre położenie blisko 🏙️ centrum ułatwia rozpoczęcie przygody w naszym świecie. To 📌 tutaj, każdy z nowych 👨 graczy zaczyna swoją przygodę na naszym 🗺️ świecie.

🎡 Młynów

👑 Burmistrz: Brak

Nieco dalej położona 🏙️ dzielnica z dużymi 🏞️ działkami. Jej cechą charakterystyczną jest 🎡 stary, zabytkowy młyn. Są tutaj dużej wielkości działki, świetnie nadające się na prowadzenie 🐖 hodowli bądź dużej 🪴 plantacji.

🌳 Zentopia

👑 Burmistrz: Kubcio

🌲 Pragniesz odpoczynku od 🏙️ miejskiego gwaru? Udaj się do 🏠 Zentopii, położonej w 🌳 środku lasu i weź głęboki oddech. Poczuj w sobie świeże, 🌲 świerkowe powietrze i 🛖 wynajmij działkę na swoje 🐎 ranczo. Znajduje się tutaj też 🛒 sklep z 🥇 ekskluzywnymi 💎 przedmiotami.


❓ Masz pytania? Udaj się na nasz Discord i pytaj śmiało! 😁